Współpraca

Bajkowe zwiastuny:


Love Choice:
Autorka i twórczyni szablonu.


Justin Bieber Fan Fiction PL;

Spis ff z idolami:

Spis Fanfiction:


9 komentarzy:

 1. Zapraszam serdecznie do Katalogu Euforia!
  Katalogu: http://katalog-euforia.blogspot.com/
  Ocenialni: http://dzial-ocen-ke.blogspot.com/
  Zwiastunowni: http://dzial-zwiastunow-ke.blogspot.com/

  :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Ludzkie życie, tak delikatne, tak kruche. Łatwe do ugaszenia. Szukam najświeższej, najsoczystszej, najkorzystniejszej, klasowej, bez tłuszczu, bardzo chudej. Tej jedynej. Kiedyś musiałem wychodzić, aby je znaleźć. Już nie. Czy którakolwiek z nich jest prawdziwa? Potrzebuje kogoś prawdziwego, potrzebuje jej. Zawsze kłamią. Dlaczego? Zapłacą za to. Jedna po drugiej. Zapłacą za swoje kłamstwa."

  Internet nigdy nie będzie miejscem, gdzie można być bezpiecznym. Internet to prezent od Boga dla psychopatów. Olivia Douglass, dwudziestodwuletnia hakerka przekonuje się o tym na własnej skórze. Wszystko wydaje zacząć się niewinnie, stworzony profil na portalu randkowym miał sprowadzić ją na drogę randkowania, ale skończyło się tym, że została celownikiem seryjnego zabójcy. Internetowego zabójcy, szukającego swojej jedynej, idealnej.

  "Pewnego dnia zrozumiesz. Jesteś tą jedyną? Czy to jesteś ty, Liv? Idealną? Przetrwałaś tak wiele. Ale to dopiero początek."
  http://bloodflowsff.blogspot.com/ [JUSTIN BIEBER, VICTORIA JUSTICE, LILY COLLINS, HARRY STYLES]

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie zapraszam ♥ Przepraszam za spam ♥

  "~`Tego chciałeś?! Do reszty zniszczyć to w co wierzyłam?! Co utrzymywało mnie przy życiu?!.. Wygrałeś... Nie potrafię dalej walczyć... Osiągnąłeś swój cel... Zniszczyłeś mnie...'~

  Oto historia dziewczyny z domu dziecka, która trafiła do rodziny Louis'a. Myślała, że jej życie całkowicie się odmieni... I miała rację... Mimo tego, że rodzice chłopaka opiekują się Meg, Louis z jakiegoś powodu jej nienawidzi i zmienia jej życie w piekło...

  Miłość na przekór zdrowemu rozsądkowi... historia, która stanie się obsesją..."

  http://forbidden-feeling-louistomlinson.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdy Hazel Lopez wpada w ramiona Justina Biebera na ruchliwym, nowojorskim chodniku, to nie sekret, że z jednym spojrzeniem obydwoje się zaintrygowali. Spotkanie na balu charytatywnym nie więcej niż tydzień później mogło być przypadkowym przeznaczeniem, jakkolwiek, obydwoje później zaczynają łapać się na zakochiwaniu się w sobie nawzajem. Szybko, mocno i głęboko do basenu płonącego pożądania. Iskierka zamienia się w ogień, ogień w pragnienia, pragnienia w pożądanie, a pożądanie we wspomnienia. Ale co zrobisz, kiedy zorientujesz się, że jedyny, którego pocałunki palą twoją skórę będzie niedługo twoim szefem? Oczywiście przekraczasz granice... I to więcej niż w jeden sposób. Ale gdy to zrobisz, konsekwencje za tobą podążają.
  http://breakingboundaries-tlumaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam do zgłoszenia swojego bloga na dwa spisy
  1. http://spis-ff-jb.blogspot.com/
  2. http://spisffzidolami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedy składał śluby przed Bogiem, nie dopuszczał do siebie myśli, że któregoś dnia spotka kobietę, którą pokocha bardziej, niż stwórcę, który dał mu życie, wiarę i natchnął powołaniem. Justin od dziecka marzył, aby służyć Bogu, jako ksiądz, osoba duchowna. Wstępując do syminarium oddawał się wierze i wieloletnim wartościom. Jednakże, posługa kapłańska w niewielkim miasteczku w środkowej części Stanów Zjednoczonych na zawsze odmieniła życie oddanego ideałom księdza. Zaznał smaku miłości i grzechu, wynikającego z doznań cielesnych. Nigdy nie przypuszczałby, że siedemnastoletnia Chloe zawróci mu w głowie i odwróci porządek jego własnego, małego świata, w którym zawsze na pierwszym miejscu stawiał Boga.
  http://priest-jbff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepraszam za spam
  Zapraszam Cię na moje fan fiction:
  http://18th-street-jbff.blogspot.com/
  "Życie na ulicy nie jest dla słabych. Oni zdążyli się o tym przekonać."
  http://priest-jbff.blogspot.com/
  "Zobacz, jak Justin Bieber spełni się w roli księdza!"
  http://getting-closer-jbff.blogspot.com/
  "Wrócił po niemal trzech latach, po wielu wyrządzonych krzywdach. A ja? Ja nadal nie potrafię przestać go kochać"

  OdpowiedzUsuń
 8. Justin Bieber pochodzi z ułożonej, zamożnej i pobożnej rodziny. Nic by nie wskazywało na to, że wybierze takie życie jakie wybrał. Wyrachowany, agresywny, nieobliczalny, żyjący w kryminalnym świecie młody mężczyzna marzy tylko o tym aby wstąpić w szeregi mafii. Przeszkadza mu tylko, że nie jest czystej krwi Włochem. Wie, że musi być naprawdę dobry, aby wkupić się w łaski dona, co ciągnie za sobą serię morderstw, kradzieży i zamieszek z jego strony. Gdy tylko mu się udaje dostaje swoje pierwsze zadanie, po którym od razu trafia za kratki. Justin liczył na morderstwa, zastraszanie, handel narkotykami i żywym towarem długimi latami, a nie liczenie cegieł więziennej ściany. Jednak nawet nie odsiaduje miesiąca, gdy odwiedza go dosyć nietypowa osoba.
  Doradca prezydenta Stanów Zjednoczonych.
  Chłopak dostaje propozycję. Dosyć nietypową. W zamian za wolność ma porzucić czarne interesy, wrócić do szkoły i pilnować Skylynn Hall- córkę prezydenta. Z pozoru poukładaną nastolatkę, która marzy tylko o pokoju na świecie i podtrzymaniu gatunku puszczyka plamistego. Mimo, że z uprzedzeniem, Justin zgadza się i szybko tego żałuje, gdy dochodzi do starcia pomiędzy nim, a dziewczyną. Już po kilku zamienionych zdaniach ma ochotę rozszarpać ją gołymi rękami i nic nie idzie w dobrym kierunku. Mimo, że sam nie jest świętoszkiem aroganckie zachowanie Skylynn doprowadza go do białej gorączki.
  Zapraszam i przepraszam za spam xx
  http://all-of-the-lights-baby.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam do ankiety ! : )
  Pozdrawiam!

  http://kochamczytacblogi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń