sobota, 9 stycznia 2016

Spoiler Rozdziału VII

Moi drodzy, najukochańsi. Dziękuję wam z całego serca, że wciąż tu jesteście, dziękuję wam za pozostawione komentarze! Nie wiecie jak cieszę się z tak nawet niewielkiej ich ilości. Znak że ktoś to jednak czyta jest wręcz niesamowity. Przepełnia mnie ogromne uczucie wdzięczności. Dziękuję wam z całego serca. Późno, bo późno ale ukończyłam rozdział VII, a tymczasem zanim go opublikuję i wezmę się za kolejny rozdział, postanowiłam wam zaprezentować spoiler jak ma nadzieję wyczekiwanego przez was kolejnego rozdziału.
Uwaga!: szukam osoby która jest w stanie wykonać nowy wygląd na bloga.
 Zapraszam was serdecznie do kontaktowania się i zadawania pytań, do śledzenie i wspierania mnie.


Oficjalny Twitter:

Prywatny Twitter:

Ask:
pod_ciezarem_krolestwa
A co wy na to by założyć instagram dla "Pod Ciężarem Królestwa?"

~ ~ ~
" -” Phillipie, proszę Cię postaraj się mnie nie opuszczać”- Hope zamknęła oczy wyszeptując to w myślach, gdy jej dłoń uniosła się, a obuszki palców dotknęły jego policzka.
- „Hope, jeżeli mógłbym Cię o coś prosić, pozostań w moim życiu już na zawsze”- odszeptał jej w myślach w odpowiedzi i wtulił swój policzek w drobną i delikatną dłoń blondynki. Wiatr, który poruszał koronami drzew, wprawiając je w delikatny taniec, kołysał nimi spokojnie a gwiazdy nad głową Hope i Phillipa rozbłysły swoim niewymiernie najpiękniejszym światłem, jakby uśmiechały się do tych dwojga dusze wszystkich ich bliskich.  "


1 komentarz:

  1. Nie mogę się już doczekać całości. Nawet ten mały spojler poruszył moje serce to co będzie dalej! Nigdy nie przestanę się tym zachwycać.

    OdpowiedzUsuń